Oferta


WYSOKA JAKOŚĆ, ZDROWE I ŚWIEŻE PRODUKTY, DOSTAWA NA CZAS

 

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi cateringowe. Specjalizujemy się przede wszystkim w dostarczaniu posiłków dla żłobków, przedszkoli i szkół. Obsługujemy także inne firmy edukacyjne, sportowe, zdrowotne, biznesowe.

 

Jesteśmy specjalistami w żywieniu dzieci. W chwili obecnej dostarczamy posiłki do trzech żłobków, siedmiu przedszkoli, szkoły podstawowej i gimnazjum. Gotując obiady dla dzieci i młodzieży kierujemy się nie tylko ogólnymi zasadami zdrowego żywienia, ale wkładamy w to także serce, pasję i entuzjazm. Zależy nam na tym aby nasi najmniejsi i nieco więksi klienci siadali do stołu z przyjemnością, chętnie zjadali pyszne obiady, rosnąc przy tym w siłę i zdrowie. Zawsze w naszych działaniach kierujemy się szacunkiem dla dzieci, na pierwszym miejscu stawiając ich dobro.

  

Uwzględniamy wszystkie alergie pokarmowe. Oferujemy także Państwu dwie specjalne opcje:

- organiczną - opartą na zbożach, warzywach, nabiale i mięsie ekologicznym,

- wegeteriańską - opartą na warzywach, w tym strączkowych, owocach, zbożach, kaszach i nabiale najwyższej jakości (lub ekologicznych).

 

Świadczymy spersonalizowane, indywidualnie dopasowane do odbiorcy usługi. Każdego klienta traktujemy tak, jakby był on naszym jedynym klientem. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, chętnie wprowadzamy zmiany i modyfikacje, dostosowując się do indywidualnych zapotrzebowań naszych odbiorców.